fbpx
loader image

Aktualności

9 stycznia 2021

Promocje Noworoczne!

Zaczynamy Nowy Rok z przytupem!

 

Mamy dla Was wiele nowych atrakcyjnych promocji i zniżek:

 

  1. Specjalna Noworoczna Promocja na wysokiej klasy progresywne soczewki okularowe Essilor Varilux Physio 3.0, które są od teraz dostępne w wyjątkowej cenie niezależnie od indeksu (grubości), zarówno bezbarwne i fotochromowe Transitions z super wytrzymałą powłoką Crizal Sapphire UV (aż 3 lata gwarancji!). O szczegóły pytajcie w naszej Pracowni.
  2. Rozpoczynamy Wielką Noworoczną Wyprzedaż markowych opraw okularowych. Do zgarnięcia od -30% na pierwszą sztukę i nawet -50% na drugą sztukę opraw okularowych marek objętych promocją m.in. BOSS, Jaguar, Carrera, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Liu Jo, Chloe, Moschino i wiele innych! Przykładowe modele można zobaczyć w naszym katalogu.
  3. Mamy też cały katalog specjalnych promocji na soczewki okularowe Essilor, a w nim między innymi atrakcyjne ceny biurowych soczewek okularowych Interview, relaksacyjnych EYEZEN, fotochromowych Transitions i bezbarwnych jednoogniskowych z powłokami Crizal Sapphire UV i Crizal Alize UV (wszystkie powłoki Crizal są objęte 3-letnią gwarancją producenta!).

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Promocje obowiązują do 31 marca 2021r.

Kontakt

ADRES:

Pracownia Optyczna Maciej Liszka

ul. Walońska 19, Wrocław

(osiedle Angel Wings/River/City)

WYZNACZ TRASĘ

TELEFON:

+48 575 959 700

ZADZWOŃ TERAZ

GODZINY PRACY:

pon.-pt.:

10:00-18:00

sob.:

10:00-15:00

niedz:

Zamknięte