loader image

Aktualności

1 lutego 2021

Promocje od lutego!

Dzień dobry w lutym!

 

Mamy dla Was nowe ciekawe promocje, które znajdziecie w naszej Pracowni już od dzisiaj.

 

  1. 2 za 1 Progresywnie – teraz kupując u nas wysokiej klasy okularowe soczewki progresywne można otrzymać dwie pary w cenie 1 i mogą one mieć różne właściwości! Na przykład jedna para z fotochromem Transitions Gen8, a druga bezbarwna albo jedna z powłoką Blue do pracy przy komputerze, a druga z Drive do jazdy samochodem albo po prostu dwie takie same pary do różnych opraw, żeby mieć dwie pary do noszenia na zmianę (i zapasowe!). Jedyny wymóg – obie pary muszą mieć te same moce korekcji!
  2. Zobacz świat z HD – soczewki okularowe HD, personalizowane z dużo większym polem ostrego widzenia i bez zniekształceń teraz są tańsze aż o 20%. Promocja dotyczy soczewek okularowych w indeksach 1.50 i 1.60 (ok 30% cieńsze) bezbarwnych i z fotochromem Transitions Gen8, z różnymi powłokami – super twardą, Blue do komputera albo Drive do samochodu. Ciekawostką są powłoki NanoAG z bakteriobójczą warstwą jonów srebra!
  3. Twój Relaks HD – relaksacyjne soczewki okularowe ze wspomaganiem akomodacji Zoom G3 HD w indeksach 1.50 i 1.60 (30% cieńsze) są teraz tańsze aż o 30%! Świetnie sprawdzą się u osób pracujących długie godziny przy komputerze, szczególnie z objawami DES (Digital Eye Strain) czyli “oka biurowego” – uczucia zmęczenia oczu, dyskomfortu, częstych bólów głowy, wrażliwości na światło, zamglonego widzenia, zaczerwienienia oczu. Okulary relaksacyjne będą jak okład na zmęczone oczy. Polecamy!

 

Po więcej szczegółów wszystkich promocji zapraszamy do naszej Pracowni na ul. Walońskiej 19 we Wrocławiu!

Kontakt

ADRES:

Pracownia Optyczna Maciej Liszka

ul. Walońska 19, Wrocław

(osiedle Angel Wings/River/City)

WYZNACZ TRASĘ

TELEFON:

+48 575 595 700

ZADZWOŃ TERAZ

GODZINY PRACY:

pon.-pt.:

10:00-18:00

sob.:

10:00-15:00

niedz:

Zamknięte