fbpx
loader image

Aktualności

25 lutego 2021

NOWOŚĆ! Transitions Xtractive Polarized

Transitions Xtractive Polarized – Nowość na rynku optycznym już teraz w naszej Pracowni! –  okularowe soczewki fotochromowe nowej generacji z polaryzacją aktywującą się stopniowo w miarę zaciemnienia soczewki. Niemal bezbarwne w pomieszczeniach (około 10% zabarwienia wstępnego) do 90% zabarwienia w pełnym słońcu. Reagują także przez szybę samochodu, gdzie barwią się do poziomu 60% zabarwienia, dzięki czemu chronią oczy przed nadmiarem światła i następuje aktywacja właściwości polaryzacyjnych, które podnoszą komfort widzenia przez wyższy kontrast i zminimalizowanie odbić od błyszczących powierzchni. Posiadają także filtry UV!

 

Doskonałe do okularów korekcyjnych dla kierowców, a także dla osób chcących cieszyć się okularami wielozadaniowymi do noszenia na co dzień – teraz można mieć okulary, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, a na zewnątrz zapewnią nie tylko ochronę przed światłem i UV, ale także lepszy komfort dzięki polaryzacji!

 

Dodatkowo można je uszlachetnić wieloma powłokami np. LED do monitorów, Drive dla kierowców (szczególnie do jazdy po zmroku, kiedy soczewka jest bezbarwna, a rażą światła innych pojazdów i sygnalizacji). Dostępne także w wersji progresywnej dla osób wymagających różnej wartości korekcji na różne odległości.

 

Transitions Xtractive Polarized

Kontakt

ADRES:

Pracownia Optyczna Maciej Liszka

ul. Walońska 19, Wrocław

(osiedle Angel Wings/River/City)

WYZNACZ TRASĘ

TELEFON:

+48 575 959 700

ZADZWOŃ TERAZ

GODZINY PRACY:

pon.-pt.:

10:00-18:00

sob.:

10:00-15:00

niedz:

Zamknięte