fbpx
loader image

Aktualności

2 lipca 2022

Promocja 2 za 1 Rodenstock

AKTUALIZACJA 1.07.2023 – Promocja została zaktualizowana o nowe warunki. Szczegółowy regulamin jest dostępny w naszym salonie stacjonarnym. Nie prowadzimy sprzedaży okularów przez internet. 

 

*Pamiętaj, że okulary korekcyjne to wyrób medyczny! Powinny być dobrane oraz wykonane przez specjalistów, a także używane zgodnie z instrukcją i ich przeznaczeniem!

 

Potrzebujesz dwie pary okularów? Nie możesz się zdecydować pomiędzy dwiema oprawkami, które bardzo Ci się podobają? Chcesz mieć zapasowe okulary albo po prostu dwie różne pary na zmianę? Odwiedź naszą Pracownię!

 

 

 

Wraz z Rodenstock mamy dla Ciebie super propozycję – zamów dwie pary okularów z tymi samymi mocami korekcji, a drugą, tańszą parę soczewek okularowych otrzymasz w cenie specjalnej w promocji 2 za 1!

 

 

Możliwości jest bardzo wiele! Na przykład para nr 1 może być okularami progresywnymi z funkcją samozabarwienia ColorMatic 3 (w pomieszczeniach bezbarwne, na słońcu nawet 88% zabarwienia w kolorach brązowym, szarym, zielonym lub niebieskim), a para nr 2 również progresywna, ale bezbarwna z filtrem do komputera Solitaire Protect Balance 2 (polecamy jeśli spędzasz długie godziny przy ekranach – filtruje najbardziej szkodliwe pasmo światła niebieskiego i fioletowego). Albo pierwsza progresywna bezbarwna na przykład z filtrem Solitaire Protect Road 2 dla kierowców (zapewnia lepszą ostrość, kontrast i widzenie szczegółów na drodze, szczególne po zmroku, dostępne również w wersji przeciwsłonecznej na dzień), a druga z barwieniem na stałe jako przeciwsłoneczne z korekcją. A może jedna para z polaryzacją na słońce, a druga z najbardziej przejrzystą powłoką Solitaire Protect Pro 2 (najbardziej przejrzysta z dostępnych powłok antyrefleksyjnych)? Niezależnie od wyboru promocja Rodenstock 2 za 1 jest dla Ciebie!

 

 

Opcji jest bardzo, bardzo wiele i chętnie poradzimy Wam jak je dobrać tak, żeby jak najlepiej spełniły Wasze oczekiwania. Dodatkowo obie pary będą wykonane w tym samym poziomie personalizacji i jakości! Jeśli pierwszą, pełnopłatną parę zamówicie z najwyższego poziomu B.I.G. Impression, to druga para również będzie z tego samego poziomu!

 

 

Mając jedne okulary ryzykujesz, że w razie wypadku, awarii, zagubienia lub kradzieży pozostaniesz bez pomocy wzrokowej. Używając co najmniej dwóch par okularów zużywasz mniej każdą z nich, a dzięki temu Twoje okulary mogą ci służyć dłużej i lepiej. Mając też dwie pary okularów każda z nich może lepiej spełniać swoją funkcję dzięki specjalnym filtrom, powłokom i właściwościom. Dlatego już dziś umów bezpłatne badanie wzroku w naszej Pracowni Optycznej – możesz to zrobić telefonicznie pod nr 575959700 lub online klikając TUTAJ

Skorzystaj z promocji Rodenstock 2 za 1 i ciesz się dwiema świetnymi parami nowych okularów!

 

Przykładowe modele możesz obejrzeć w naszym katalogu opraw KLIK, ale po najświeższe zapraszamy na ul. Walońską 19 we Wrocławiu. Na miejscu możecie też liczyć na porady stylisty okularowego, który doradzi wybór modeli najlepiej dopasowanych nie tylko do urody, ale też Waszej wady wzroku!

 

 

Kontakt

ADRES:

Pracownia Optyczna Maciej Liszka

ul. Walońska 19, Wrocław

(osiedle Angel Wings/River/City)

WYZNACZ TRASĘ

TELEFON:

+48 575 959 700

ZADZWOŃ TERAZ

GODZINY PRACY:

pon.-pt.:

10:00-18:00

sob.:

10:00-15:00

niedz:

Zamknięte